Ota yhteyttä!


Tilaajapalvelu palvelee sinua
p. 02 770 2626
(ma-pe 8.15-15.45)


Asiakaspalvelu

tilausmuutokset, laskutus ja muu tilausasiointi

tilaajapalvelun esimies
Maarit Harala
maarit.harala@sss.fi

tilaajapalvelu
Ulla Niemi
ulla.niemi@sss.fi

tilaajapalvelu
Sirpa Tamminen
sirpa.tamminen(at)sss.fi

 

Lukijailmoitukset

Sisko Laaksonen

02- 770 2610 (klo 9-15)
sisko.laaksonen@sss.fi

 

Levikkimarkkinointi

markkinointisuunnittelija, levikkimarkkinointi
(Vanhempainvapaalla)
Salla Makkonen
p. 050 594 8982
salla.heikkila@sss.fi

markkinointisuunnittelija, levikkimarkkinointi
Piia-Riina Ihander
p. 050 594 8982
piia-riina.ihander@sss.fi

tuotepäällikkö, markkinointi
Pirkko Pelander
p. 02 770 2225
pirkko.pelander@sss.fi

myyntijohtaja
Asko Kainulainen
(02) 7702 217
asko.kainulainen@sss.fi

 

Lehtikohtaiset sähköpostiosoitteet

 

• Auranmaan Viikkolehti

tilaukset@avl.fi
ilmoitukset@
avl.fi
Lehti ilmestyy tiistaisin ja perjantaisin.

• Kaarina-lehti

tilaukset@kaarina-lehti.fi
ilmoitukset@
kaarina-lehti.fi
Lehti ilmestyy keskiviikkoisin.

• Kunnallislehti

tilaukset@kunnallislehti.fi
ilmoitukset@kunnallislehti.fi

Lehti ilmestyy tiistaisin ja perjantaisin.

• Laitilan Sanomat

tilaukset@laitilansanomat.fi
ilmoitukset@laitilansanomat.fi

Lehti ilmestyy tiistaisin ja perjantaisin.

• Loimaan Lehti

tilaukset@loimaanlehti.fi
ilmoitukset@loimaanlehti.fi

Lehti ilmestyy tiistaisin, torstaisin ja lauantaisin.

• Salon Seudun Sanomat

tilaajapalvelu@sss.fi
ilmoitukset@sss.fi

Lehti ilmestyy seitsemänä päivänä viikossa.

• Paikallislehti Somero

tilaukset@somerolehti.fi
ilmoitus@somerolehti.fi

Lehti ilmestyy tiistaisin ja perjantaisin.

• Uudenkaupungin Sanomat

tilaus@uudenkaupunginsanomat.fi
ilmoitukset@uudenkaupunginsanomat.fi

Lehti ilmestyy tiistaisin, torstaisin ja lauantaisin.